गाईघाट । बारा र पर्साका हावाहुरी पिडितलाई उदयपुरका दुई नगरपालिकाका जनप्रतिनिधि र कर्मचारीले एक दिनको तलव सहयोग घोषणा गरेका छन । गएको आईतबार आएको हावाहुरीले घरवार विहिन भएका बारा र पर्साका सर्वसाधरण एक दिनको तलव सहयोग गर्ने तयारी गरेका हुन ।
जिल्लाको त्रियुगा र बेलका नगरपालिकाका कर्मचारी सहित जनतप्रतिनिधिले एक दिनको तलव दिने घोषणा गरेका छन । त्रियुगा नगरपालिकाका निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत एकबहादुर राउतले त्रियुगा नगरपालिकाका जनप्रतिनिधि र कर्मचारीको एक दिनको तलव सहयोग गर्ने तयारी भएको जानकारी दिए । ‘त्रियुगा नगरपालिकाका जनप्रतिनिधि र कर्मचारीको तलव झण्डै दुई लाखभन्दा धेरै हुन्छ,’ उनले भने, ‘त्रियुगा नापामा २ सय जना कर्मचारी र जनप्रतिनिधि छन, केही भित्रै उक्त रकम संकलन गरी सहयोग गर्ने छौ ।’

समाचार मन परे Like गर्न नभुलौ ।

यसैगरी बेलका नगरपालिका प्रमुख दुर्गाकुमार थापा स्वतिकले बेलका नगरपालिकाका कर्मचारी जनप्रतिनिधिको एक दिनको तलवभत्ता दिने तयारी भएको बातए । ‘बेलकमा जनप्रतिनिधि र कर्मचारीले एक दिनको तलव एक लाख ६० हजार हुन्छ,’ उनले भने, ‘त्यही पैसा जम्मा पारेर हावाहुरी पीडितलाई दिने निर्णय बैठक बसेर गरिसकेका छौ ।’
प्रभावित बारा र पर्सा जिल्लामा हालसम्म हावाहुरीबाट ३१ जनाको मृत्यु भएको थियो । सयौंको संख्यामा सर्वसाधरणहरु घरवार विहिन बनेका छन भने दर्जनौं घाइते भएर उपचार गराइरहेका छन ।

तपाईको प्रतिक्रिया

%d bloggers like this: